Víno - nealko Vinselekt REVINE

Naše heslo je: nebuď nula, pij 0,0%.
Prodej vín bez alkoholu
Osobní odběr zdarma, doručení celá ČR
www.nealkomarket.cz
Na osvěžení pouze naše kvalitní víno nealko = záruka kvality! Prodej podle Gusta obchod

Osobní odběr Praha 1 zdarma. Vína doručíme celá ČR.

Revine – moravská nealkoholická vína. Nealkoholická jemně perlivá vína vyráběna z čerstvých mladých vín. Samostatná řada- značka prvního našeho domácího odalkoholizovaného vína. Výrobcem je společnost Vinselekt pana Miloše Michlovského, který víno vyrábí technologickým postupem odebrání alkoholu pomocí vakuové dvoustupňové odparky. Základem verze bílého vína je cuvée z odrůd: Müller-Thurgau, Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Chardonnay, Malverina, Savilon, Vesna, červená verze z odrůd: Pinot noir, Zweigeltrebe, Frankovka, Ariana a Agni, růžová verze ze stejných odrůd jako červené. V první fázi odparka odebere z vína aroma, ve druhé alkohol a potom se aroma zpět do vína vrátí.

Nealkoholické perlivé víno RED, WHITE, ROSÉ. Vína REVINE doručíme celá ČR. Vše pro vaši oslavu, svatbu, rodinné události, výročí, firemní párty. Při pití i při sexu je potřeba si dávat pozor. Na našem e-shopu ale najdete spolehlivého partnera, rychlý rozvoz po Praze, nízké ceny, gastro-servis pro podnikatele. Vyberte si u nás víno z Moravy - víno nealko co má svůj zvuk, i když nemá alkohol.

Hledáte české dealkoholizované víno od Vinselektu? Víno bez alkoholu? My máme z Rakvic na Moravě. Vinařům se totiž podařilo přijít na to, jak dostat z vína alkohol a zachovat přitom jeho chuť. Ti co naše růžové nealko víno z Vinselektu vyzkouší, jsou nadšeni. Letos spatřilo světlo světa i první nealko víno z Česka a doplnilo tak dosavadní nabídku odalkoholizovaných vín na českém trhu. Zájem o tato česká vína je zatím vidět hlavně ze strany našich ruských a arabských zákazníků, kteří v Praze žji a pracují. Chtějí ochutnat české víno a přitom bez alkoholu. Zájem je značný, nealko vína v naší vinotéce nakupují hlavně lidé, kteří berou dlouhodobě léky a třeba při oslavě si chtějí dát víno s ostatními, aby jim to nebylo líto.  Víno -nealko Club 0,% Alcohol. Objednej a Ochutnej

Kontaktujte nás

Vína bez alkoholu z vinařství Vinselekt Michlovský

Tato fotogalerie je prázdná.