Nealko Klub život

Naše heslo je: nebuď nula, pij 0,0%.
Prodej vín bez alkoholu
Osobní odběr zdarma, doručení celá ČR
www.nealkomarket.cz
Pouze kvalitní víno z Moravy i ze zahraničí bez alkoholu = záruka kvality! Prodej podle Gusta obchod
Ale ale, stejně se nás nejčastěji ptáte - pro koho to vlastně je a co to ten nealko klub vlastně ? Náš převážně vážný přístup k životu nás přiměl se zamyslet nad obrovskou spotřebou alkoholu u nás. Nealko nebylo a není stále populární a nabídka na trhu oproti nápojům obsahující alkohol je chabá, neuspokojivá. Bylo se třeba zamyslet co s tím a jít příkladem tak trochu se k tomu postavit čelem. Náš cíl bylo přestat chlastat, utrácet za alkohol drahocené peníze, mít čas a zdravou mysl. Je také potřeba připomenout sílící osvětu a tlak, a to jak při vlastním omezení prodeje alkoholu, ale především při prodeji cigaret a kouření všeobecně. Nový trend ve světě i u nás odpovídá celkové zdravotní osvětě především v zemích s vysokou spotřebou alkoholických nápojů, mezi které Česká republika patří a nás na vesnici se to týká taky a bez vyjímky. 
Proto nás napadl založit internetový klub fanoušků a příznivců zdravého pití!


Ale ale, stejně se nás nejčastěji ptáte - pro koho to vlastně je a co to ten nealko klub vlastně ? Náš převážně vážný přístup k životu nás přiměl se zamyslet nad obrovskou spotřebou alkoholu u nás. Nealko nebylo a není stále populární a nabídka na trhu oproti nápojům obsahující alkohol je chabá, neuspokojivá. Bylo se třeba zamyslet co s tím a jít příkladem tak trochu se k tomu postavit čelem. Náš cíl bylo přestat chlastat, utrácet za alkohol drahocené peníze, mít čas a zdravou mysl. Je také potřeba připomenout sílící osvětu a tlak, a to jak při vlastním omezení prodeje alkoholu, ale především při prodeji cigaret a kouření všeobecně. Nový trend ve světě i u nás odpovídá celkové zdravotní osvětě především v zemích s vysokou spotřebou alkoholických nápojů, mezi které Česká republika patří a nás na vesnici Ve Stínadlach se to týká taky a bez vyjímky.
Proto nás napadl založit internetový klub fanoušků a příznivců zdravého pití!
Klub byl založen v roce v roce 2012 a symbolicky v hospodě, kde je největší nabídka nealkoholickým piv u nás. Volba byla jasná, pak také padla otázka na výčepního, proč má takový výběr piva bez alkoholu a jestli také nemá nějaké víno? Odpověď nás úplně šokovala! Víno nemám, ale hledám kvalitního dodavatele. Přišel k nám, jestli si může přisednou. Pak nám povídá nám u stolu, byl jsem fakt každej den na sračky, vypitej, každej den namol, nachcanej jak houba, samej průser. Přišel jsem o vše, o rodinu, o děti, o majetek, rozmlátil jsem auto a na záchytce všechny zmlátil včetně policajtů. Za vše jsem tvrdě pykal! Seděl jsem tři roky a přemýšlel, jak být lepší člověk. Po návratu do nového života jsem tvrdě dřel, hodně pracoval a šetřil peníze, cvičil mozek, a zajímal se o konkurenci. Zajímalo mě vše o pití, vše o konkurenci, jak se to vše prodává, rozváží, jaké podniky a co nabízejí a komu se alkohol nalévá. Pak přišel ten nápad a otevřel jsem nekuřácký a nealkoholický podnik, kde se prostě nechlastá, kde se nefetuje, neprodávaj drogy, nemluví o politice, kde se nemluví o penězích, nehrajou šipky, karty o peníze a kde nejsou ani výherní automaty! Povídá nám chlap jako hora, otočí se a ukáže ke stropu. Nad výčepem mu visí cedule s nápisem Nealko Bar- Bar, prostě podnik pro slušné lidi....

A tady se tenkrát zrodil ten nápad a náš pan barman nám dal ve všem zelenou, také přidal souhlas s umístněním sídla do svého podniku a nakonec se také stal zakládajícím členem. Dlouho se hledal vhodný název a on pak vstal, uhodil pěstí do stolu a řekl Chlapi dost, ani my nevyměknem a založíme KLUB! Co jiného říct, že byl nakonec hluboko v noci zvolen čestným předsedou našeho nealko klubu, pokladníkem a tiskovým mluvčím. Podle nás je nyní se svým životem velmi spokojený a svým osobním přístupem je pro nás podle nových obchodních podmínek velký VZOR.
Ten památný den bylo popsáno mnoho papíru, přidalo se mnoho poznámek a nápadu, nakonec z toho vznikl seznam, co všechno bude klub nabízet, jaké bude mít aktivity a prezentaci, koho a jak přijmout, pro koho je určen a kdo se bude starat o prezentaci. A protože je moderní doba, která se odehrává především na internetu, na tabletu či chytrém telefonu, bylo také potřeba určit, kdo povede Blog, Chat, Facebook, Twitter a jiné moderní vymoženosti. Předseda klubu je ze staré školy, takže tyto záležitosti si u nás berou na zodpovědnost mladí. A od té chvíle bylo jasné, že jsme otevřeni naprosto všem a že každý chce mít své vlastní aktivity, včetně těch na pracovních a mimo pracovních. Loni tedy bylo domluveno, že si dámy povedou svůj dámský klub, páni svůj Gentleman Klub, mladí mají Junior Klub, členové starší 60 let Senior Klub a jeden společný pro všechny - MIX KLUB, kde je společná sauna, vodní bar a společenská místnost pro novináře.
Tolik o nás a o historii, nyní o současnosti.

Už tedy víme, že náš klub je určen především milovníkům dobrého a zdravého pití včetně zdravého životního stylu. Gurmánům, kteří rádi holdují nápojům bez alkoholu, rádi ve všem experimentují a poznávají nové nápoje, nové chutě a vůně.
Je určen především všem Vám, kterým v kuchyni nikdy nechybí lahev dobrého vína, piva, aperitivu, vermutu, vinného moštu, bio produktů, farmářských ovocných a zeleninových nápojů. prostě všem, kteří chtějí mít záruku kvality a přitom při nákupu neplatit víc než lokálním supermarketu. Všude kde jsou na internetu potraviny domů, potraviny online, dovoz potravin ze skladu až domů - nákup a nápoje online, všude ale nabízejí alkohol a nikde není zaručeno, že si ho nemůže koupit někdo bez registrace. My se ale staráme sami o sebe, přehledně vás tady upozorníme na náš přehled hlavních témat na našem webu
Doporučujeme projít si následující stránky, které vám lépe objasní fungování našeho prodejního formuláře
Stránky jsou tématicky rozděleny do několika kategorií
Hlavní přehled a jak funguje klubová prodejna
O kvalitě nápojů
Přehled balíčků
Jak aktivovat členství a nákup
Druhy nealkoholických vín
Druhy nealkoholických piv
Odrůdy vína
Objednat zkušební balíček
Doprava pro členy hlavní město Praha
Doprava zdarma
7 způsobů dopravy
Více než 300 výdejních míst po celé ČR
Osobně Tržnice Praha
Servis a doručení po celé ČR
Blesková doba dodání
Čerstvé nápoje z ovoce
Nápoje podle sezóny
Ostatní produkty - pochutiny
Proč jsou klubové ceny tak výhodné?
Na jakém principu víno-nealko funguje?
Jak se stanu členem klubu a jaké mám povinnosti?
Kde se scházíme?
Naše klubovna
Kam jezdíme na výlety
Proč si vybrat u nás?
Rozsáhlá nabídka produktů
Poradna zdarma
Máme nápoje pro znalce
Maximum informací
O pití víme vše
Rady, tipy, novinky
Servírování - skloubení pokrmů
BLESKOVÁ A NEJLEVNĚJŠÍ DOPRAVA
Nejlevnější dopravné
Sleva na další nákup
Ryze česká firma
Jak se u nás v klubu platí za objednávky?
Jaká je hlavní výhoda členství v klubu?
Poskytování pravdivých informací
Nakupování se zárukou
Předseda - kde je ten BAR?
Nealko Klub život stojí za to si za vším stojí. Co nás k tomu vede? Vedla nás k tomu rostoucí poptávka lidí z celé země a zájem po všem co nesmrdí, kde nejsou éčka a chemie, kde není alkohol a kde se nehulí tráva. Ano, oni nadávají, my to prostě uděláme! Nejsme nic, nejsme politická strana, nejsme jako oni, my musíme makat. Nejsme na nikom vázaní, nejsme pro nikoho a s nikým, jsem absolutně free, ale zodpovědný, takže se nebojte napsat a komunikovat. Jsme jiní, jsme originální a píše fakt tento FAQ proto, aby se nemusela platit reklama reklamce, poplatky za místa, zápisné za pořadí, odměny za články a zprostředkování.

Kontaktujte nás