Křídlatka

Kup přírodně čistý produkt z léčivých bylin Křídlatka extrakt u nás. 
Osobní převzetí Praha 1. Tinktury - nealko kapky ve sklo lahvičkách. 
Pokud vás trápí nemoc, kde vám mohou pomoci přírodní bylinky, tak se podívejte do naší nabídky eshopu a prodejny. Najdete tam také dnes již velmi populární nealko-víno na zdraví, aneb - kdy a u jakých potížích odalkoholizovaná vína neuškodí.
Skvělé bylinné směsi na eshopu Nealkomarket.cz. Největší nealko, dealko portál, kde jsou ti, co ce chtějí uzdravit bez chemie jako doma. V případě vašeho zájmu zde najdete doporučení na zázračné bylinky a terapie zaměřené na cílené zdravotní potíže. 
Organické, čisté a léčivé přírodní produkty pro zdravé jako prevence. 
 
A čím začít? Každý by měl začít u lékaře. Mít správně popsanou nemoc. A pak se začít léčit. Cest je mnoho, jedna z nich je i ta přirozená, přírodní, bez chemie jedů. Více informací k jednodruhovým a vícedruhovým extraktům naleznete přímo u každého produktu v této kategorii.
Organická léčebná tinktura je připravena ihned na prodejně nealko víno Praha 1.
Popis: obsahuje největší množství Resveratrolu.  

Křídlatka extrakt léčivé účinky.


Přírodní bylinný extrakt z kořenů léčivé rostliny křídlatky japonské. Křídlatka japonská (Reynoutria japonica), čeleď rdesnovité - Polygonaceae, SK: Pohánkovec japonský. 
Působí jako přírodní antibiotikum (mj. proti borelióze), proti virům, chrání CNS, má antimutagenní a antikarcinogenní účinky a další a další působení

Složení:Křídlatka japonská  (Fallopia Japonika – radix),čištěná  voda, glycerol,  sorban draselný, kyselina citronová 

Tento výrobek byl zpracován dle potravinářských standardů.

Křídlatka poskytuje ze všech rostlin největší objem resveratrolu.

Upozornění: V Česku dle zákona č. 58/2018 Sb nesmí být Křídlatka  japonská  použita jako potravina či doplněk stravy. V ostatních zemích je možné užívat křídlatku a to v tomto případě  (viz Edice 28 kapek) by bylo možné 3 x 7-9  kapek denně (dle hmotnosti).

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Není doplněk stravy

Vyrobeno v ČR

Kde kapky nakoupit?? Nakupte ho přímo u nás!!! Posíláme i na adresy až domů
 
Bylinné tinktury - extrakty - přírodní čisté produkty pro vaši detoxikaci, léčivé bylinky, extrakty, organické léčebné kúry na prodej přímo zde. Pokud potřebujete nutnou dávku přírodních léků a energie, bylinné extrakty jsou správnou volbou. Oblíbené tinktury sklo lahvičky - léčivé extrakty z bylinek. Jsme internetový obchod s přírodními produkt z Amazonie. Pozoruhodné byliny z peruánských And a hlubin Amazonského deštného pralesa. Tinktury jsou na rozdíl od čajů vyrobeny převážně z živých rostlin obsahujících maximální koncentraci účinných látek. 
Receptury jsou kombinací amazonských a exotických bylin a tradičních českých bylinek. Čistá koncentrace vyluhovaných aktivních látek v přečištěné vodě. Superextrakty jsou v prodeji jako maximálně účinný a silný prostředek na různé zdravotní obtíže. Výtažky ze silných amazonských rostlin objednejte u nás online i osobně nákup přímo na prodejně v centru města. Více informací, složení a návod na použití naleznete přímo u každého produktu v této kategorii. 
Máme velký výběr i dalších přírodních produktů pro léčení vašeho tělo a které i pomohou i vaší duši.