Prima vínko - nealko

Pouze kvalitní víno bez alkoholu pro každou příležitost = záruka kvality! Prodej podle Gusta obchod. Osobní odběr zdarma. Vína doručíme celá ČR až domů

Naše agentura Prima opět přináší zdarma ke stažení video, které potěší i vaše oko. Něco pro milovníky vína: Prima Víno Praha natáčí nový seriál o nealkoholickém víně, jak se každý chce motat a čeká a čeká a stále nic. Jak se víno pije a jak se v Praze dobře žije. Ano, i Vám bude Líp. A co nás ještě čeká za novinky? Seriál jer věnovaný všem pražákům a lidem žijících a pracujících v Praze, kteří nemají čas jít do restaurace Praha a dát si jídlo u stolu. Nekonečný seriál o víně a jídle, které se jí rychle, z kelímku, z papíru, z umělé hmoty, v autě, v kanceláři, na place při natáčení. Catering servis-gastro, který vozí jenom víno by mohl vyprávět, ale to je opravdu na dlouhé vyprávění. Kdo neuvidí, ten neuvěří. Co je ale opravdu pravda, že to jejich nealkoholické víno je fakt skvělý. Můžeme při práci pít víno a přitom točit video o víně. Můžeme se s vinaři bavit o víně, pít s nimi víno a přitom s celým štábem jezdit po Praze a řídit. Je opravdu zajímavé sledovat, kolik lidí teď hned potřebuje jídlo a kolik lidí při tom nemyslí na víno. Naše nové video není stream a ani na seznamu ho nelze najít, je zde ke stažení zdarma. Chca nechca, chceme každému ukázat, že každý Pražan a Pražák si v klidu a pohodě může přidat do své objednávky lahvičku vína. Kdo hledá tradiční, kde je alkohol, zmáčkne tlačítko koupit víno, kdo do práce potřebuje k jídlu nealko-víno, zmáčkne tlačítko koupit Prima vínko. Bude automaticky přesměrován do Víno servis 24, kde už operátor dokončí objednávku a pomůže vybrat víno k jídlu. Naše doporučené kategorie víno k jídlu sledujete na videu Víno je Prima.  No a Tonda, co točí kousek od nás Blaník, ten už to také nevydržel a natočil dáme jídlo na Hrad, první díl, Havel na Hrad druhý díl a Víno na Hrad třetí díl. Nové video, které vás opravdu dostane. Tonda dnes imituje experimentátora Láďu a vaří s ním nejlepší jídla. Jeho kancelář koupila v Praze restauraci Blaník a tam v přímém přenosu vaří pro politiky jídlo a spolu vybírají nejlacinější víno pro politiky.  Epizoda Dáme víno Andrejovi trhá rekordy ve sledovanosti. Ano, pijte raději nealko, bude vám líp. Víno do domu je príma.
 
Agentura Víno opět přináší zdarma ke stažení video, které potěší i vaše oko. Něco pro milovníky vína: Vínko Praha natáčí nový seriál o nealkoholickém víně, jak se každý chce motat a čeká a čeká a stále nic. Seriál je věnovaný všem pražákům a lidem žijících a pracujících v Praze, kteří nemají čas jít do restaurace Praha a dát si jídlo u stolu. Nekonečný seriál o víně a jídle, které se jí rychle, z kelímku, z papíru, z umělé hmoty, v autě, v kanceláři, na place při natáčení. Catering servis-gastro, který vozí jenom víno by mohl vyprávět, ale to je opravdu na dlouhé vyprávění. Kdo neuvidí, ten neuvěří. Co je ale opravdu pravda, že to jejich nealkoholické víno je fakt skvělý. Můžeme při práci pít víno a přitom točit video o víně. Můžeme se s vinaři bavit o víně, pít s nimi víno a přitom s celým štábem jezdit po Praze a řídit. Je opravdu zajímavé sledovat, kolik lidí teď hned potřebuje jídlo a kolik lidí při tom nemyslí na víno. Naše nové video není stream a ani na seznamu ho nelze najít, je zde ke stažení zdarma. Chca nechca, chceme každému ukázat, že každý Pražan a Pražák si v klidu a pohodě může přidat do objednávky lahvičku vína. Kdo hledá tradiční, kde je alkohol, zmáčkne tlačítko koupit víno, kdo do práce potřebuje k jídlu nealko-víno, zmáčkne tlačítko koupit Prima vínko. Bude automaticky přesměrován do Víno servis 24, kde už operátor dokončí objednávku a pomůže vybrat víno k jídlu. Naše doporučené kategorie víno k jídlu sledujete na videu Víno je Prima. Už nám to opravdu vše věříte?

Kontaktujte nás