Kluby a klubové výdejny po celé ČR i na Slovensku

Naše heslo je: nebuď nula, pij 0,0%.
Prodej vín bez alkoholu
Osobní odběr zdarma, doručení celá ČR
www.nealkomarket.cz
Pouze kvalitní bio víno nealko = záruka kvality! Prodej podle Gusta obchod. Vína doručíme celá ČR
Seznam míst a měst, kde se nachází náš nealko - víno klub výdejna. Všem ve všech městech po celé ČR  i na Slovensku. Free 0% - klub přátel bez alkoholu Pijeme jako Dáni, pořádáme párty naší party a rodiče z nás mají radost. Jsme absolute free pro všechny, nabízíme i Vám vstoupit..
Umožníme všem klubové členství a nákup vín a nápojů bez alkoholu. Chcete to jenom trochu přemýšlet, mít nějaký kreativní nápad a víno výdejnu ve vašem městě, jiné banery, jiné víno, jiné chutě, jiné vůně a je to! Podnikatelský plán je takový, že naši členové z celé naší vlasti nemusí jezdit za námi, ale naše klubové nealko víno jezdí za nimi v úhledně zabalených balíčkách. Popis, smysl a výhody jsou podrobně sepsány a popsány v manuálu, příručce a metodice našeho klubu. každý současný i budoucí klubista si tak před vlastním nákupem na dálku může vše podrobně přečíst, nastudovat obchodní podmínky, podívat se na složení, popis a detailní charakteristiky nápojů. Součástí podrobného návodu jak na to a manuálu je pro klubové nadšence, dobrovolníky, uchazeče, čekatele a stálé členy je také zdarma přiložen tiskopis, co dělat a nedělat při případné reklamaci, co se stane, když doma dojde víno, jak správně doplnit lednici s vínem, zda se na nealko víno hodí domácí vinotéka a chladiče, jestli je potřeba stojany na víno, kdo je to pan Vývrtka a jak se zahřát u dobrého moravské a zahraničního vína. 
 
Celá ta kniha je taková naše klubová kuchařka a dokonce nám pomohl zdarma jeden současný velmi populární televizní kuchař, propagátor a investigativní piják vín. Kniha není na prodej, je ke stažení online, nebo je možné si ji objednat přes chytrý telefon, kde je potřeba jenom chytře mluvit a rychle objednat. Už na první straně, kde je hned první kapitola Úvod, který dostane každého
nového zájemce, zejména Za jmena. začíná na to ,, Kdo dřív přijde, ten dřív pije,, a předseda představensta je na tento úvodník každý měsíc velmi pyšný. Celé - ale opravdu celé je to opravdu velmi zajímavé a poučné čtení, všichni inspektoři a inspektorky leteckého a dopravního systému si opravdu přijdou na své, zejména dopravní a rozvozová noční služba a servis 24 si přijde při rozvozu na výdejny opravdu na své.
Doporučujeme všem členům i nečlenům postupovat tak nějak kontinuálně, vše si pečlivě přečíst, nealko víno nejprve po balíčkách chytře a opatrně otestovat, počkat, co to s vaším organismem a orgasmem udělá, pak se pomalu zvednout a teprve pak naplno využít všech výhod kolektivního nakupování. Víno pro kluby a klubisty je tedy seřazeno přehledně, opravdu přehledně podle přesných názvů měst - jak již bylo napsáno jednoduše kontinuálně, chronologicky a pěkně podle vinařské Abecedy. Začínáme se tedy již letos posílat víno od Aše až k Tatrám, kde se také blízká na lepší časy a víno je už možné poslat i do všech spřátelených Euro kluboven i na sousedním Slovensku. Nebojte se vstoupit do klubové světa nápojů a vín bez alkoholu, naše myšlenka tak, jako google nemá hranic. Víno pro všechny studenty i studentky, víno pro zahraniční stážisti, managery, víno pro česky, slovensky i jinak mluvící občany žijící momentálně a normálně u nás. Mentální a momentální nabídka, rychlé dodací lhůty do všech výdejen a kluboven, nákup podle fotografii, nákup pro vybrané golfisty a klubisty i z mobilu. S vaší spoluprací a naší myšlenkou chceme postupně budovat nealko kluby v Polsku, Maďarsku, prostě všude tam, kde se hojně konzumuje alkohol a místní lid nealko-víno nemaje. 
 
Nakonec je tady opravdová mega bomba, to fakt nikdo nečekal, ani pan Hujer a jeho rodina. Pro všechny klubové výdejny je připraven překlad do jejich místního nářečí, takže se místní členové a zájemci o nakupování nemusí učit pražskému dodavatelsko odběratelskému jazyku. Musíme tedy postupně  postupně všichni zakládající členové, postupně  všechny členy a naše nové výdejny osobně navštívit, přivést nějaké ty dárky a chlebíčky s vínem, s každým si osobně poblahopřát a něco také společně vypít do dna. Pojedeme směrem od západu na východ, první zastávka je město nealkoholu Plzeň, pak to vezmeme naší klubovou dodávku to na sever do Ústí, pak se břebrodíme přes Labe a pojedeme do hor, kde je město Liberec, dále z kopce dolů na jih a jihovýchod, kde jsou České Buďejovice, rychle q nejrychleji na středozápad, kde je nejbezpečnější výdejna ve městě Hradec Králové, pokračovat budeme a pomalu popojede do kraje Středočeského, podíváme se také do hlavního města Praha, také do centra a na Hrad nevyjímaje, to si nenecháme přece ujít, postupně musíme ochutnat všechny naše nápoje a máme na to celý den ve městě Brno, celý týden budeme ve Zlín a v Ostravě, a celý měsíc, celý rok co rok překročíme hranice a až dojedeme na konec světa. Tam, kde nás přivítají hudbou, chlebem a solí, dáme za to víno zdarma. Pokud si u nás chcete vážně koupit, radčte vstoupit!

Kontaktujte nás