Ubos

Kup přírodně čistý produkt z léčivých bylin UBOS extrakt u nás. 
Osobní převzetí Praha 1. Tinktury - nealko kapky ve sklo lahvičkách. 
Pokud vás trápí nemoc, kde vám mohou pomoci přírodní bylinky, tak se podívejte do naší nabídky eshopu a prodejny. Najdete tam také dnes již velmi populární nealko-víno na zdraví, aneb - kdy a u jakých potížích odalkoholizovaná vína neuškodí.
Skvělé bylinné směsi na eshopu Nealkomarket.cz. Největší nealko, dealko portál, kde jsou ti, co ce chtějí uzdravit bez chemie jako doma. V případě vašeho zájmu zde najdete doporučení na zázračné bylinky a terapie zaměřené na cílené zdravotní potíže. 
Organické, čisté a léčivé přírodní produkty pro zdravé jako prevence. 
 
A čím začít? Každý by měl začít u lékaře. Mít správně popsanou nemoc. A pak se začít léčit. Cest je mnoho, jedna z nich je i ta přirozená, přírodní, bez chemie jedů. Více informací k jednodruhovým a vícedruhovým extraktům naleznete přímo u každého produktu v této kategorii.
Organická léčebná tinktura je připravena ihned na prodejně nealko víno Praha 1.
Popis: Složení: Ubos (Spondias mombin-Cortex) čištěná voda, glycerol,  sorban draselný, kyselina citronová, neobsahuje líh 

Strom Ubos nese český název Mombín žlutý 

Informace o ubosu můžete najít na všeobecně dotupných zdrojích:

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

VYROBENO V ČR

UBOS extrakt léčivé účinky. Jedná se o mimořádně ceněný a široce používaný prostředek. Díky obsahovým látkám působí kůra proti bolesti, křečím, zánětům, má vlastnosti protizánětlivé, hojivé, protiplísňové, antibakteriální, antimykotické, antiseptické, hemostatické, antioxidační
Kde kapky nakoupit?? Nakupte ho přímo u nás!!! Posíláme i na adresy až domů
 
Bylinné tinktury - extrakty - přírodní čisté produkty pro vaši detoxikaci, léčivé bylinky, extrakty, organické léčebné kúry na prodej přímo zde. Pokud potřebujete nutnou dávku přírodních léků a energie, bylinné extrakty jsou správnou volbou. Oblíbené tinktury sklo lahvičky - léčivé extrakty z bylinek. Jsme internetový obchod s přírodními produkt z Amazonie. Pozoruhodné byliny z peruánských And a hlubin Amazonského deštného pralesa. Tinktury jsou na rozdíl od čajů vyrobeny převážně z živých rostlin obsahujících maximální koncentraci účinných látek. 
Receptury jsou kombinací amazonských a exotických bylin a tradičních českých bylinek. Čistá koncentrace vyluhovaných aktivních látek v přečištěné vodě. Superextrakty jsou v prodeji jako maximálně účinný a silný prostředek na různé zdravotní obtíže. Výtažky ze silných amazonských rostlin objednejte u nás online i osobně nákup přímo na prodejně v centru města. Více informací, složení a návod na použití naleznete přímo u každého produktu v této kategorii. 
Máme velký výběr i dalších přírodních produktů pro léčení vašeho tělo a které i pomohou i vaší duši.