Dragosana extrakt z bylin

Pokud máte zájem o přírodní produkt a chuť na dobrá vína, jste tu správně. Máme kapky proti virům. Přírodně čistý produkt, léčivá tinktura Dragosana - nealko extrakt na prodej prodejna podle Gusta obchod Praha 1. A  přikup si oblíbené víno - nealko, to braní kapek určitě neuškodí. 
Pokud vás trápí nemoc, zde může pomoci přírodní kapky a esence, tak se podívejte do naší nabídky eshopu a prodejny. Najdete tam dnes již velmi populární víno bez alkoholu na zdraví, aneb - kdy a u jakých potížích odalkoholizovaná vína neuškodí.
Extrakty z bylin na eshopu Nealkomarket.cz. Největší nealko, dealko portál, kde jsou ti, co ce chtějí uzdravit bez chemie jako doma. V případě vašeho zájmu zde najdete doporučení na zázračné bylinky a terapie zaměřené na cílené zdravotní potíže. 
Doplňky stravy - zdravé produkty z Amazonie a Peru.kde - na vše vyrostla bylina
Extrakt z bylin organickýčistý a léčivý přírodní produkt pro zdravá jako prevence. 
A jak začít? Každý by měl začít sám u sebe - očistou - detoxikací. 
Silný prostředek neobsahuje alkohol. Použijte proti virům a virovým onemocněním.
Tento produkt byl vyprojektován na základě zkušeností etnomedicíny jihoamerických indiánů, kteří složky tohoto extraktu s úspěchem používali na odstranění virů, počínaje třeba herpetickými viry, mezi které patří i velmi rozšířený virus EBV a CMV a viry způsobující opary , až po likvidaci virů druhu HIV.

Složení: Jergon Sacha (Dracontium loretense-radix), Vilcacora (Uncaria tomentosa-Cortex), Ubos (Spondias mombin-Cortex.), neobsahuje líh
200g bylin v 1l roztoku.
Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
Všeobecná upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Použití produktu DRAGOSANA v protivirové kúře:

Složení : Dragosana, Dračí krev, Jergon Sacha - všechny složky užívat souběženě, ale ne ve stejnou chvíli.

- Dragosana 3x7 kapek denně. Doporučujeme začít na menších dávkách, třeba 3x3 kapky a zvolna zvyšovat.

- Dračí krev od 4 kapek denně a každý den zvyšovat dávku o 2 kapky denně až na denní dávku 20 -30 kapek denně, podle hmotnosti a citlivosti užívajícího.

-Jergon Sacha, užívat 1- 2 lžičky denně.

Kúru , podle závažnosti onemocnění, je třeba držet dlouhodbě - 2 - 4 měsíce, s malými přestávkami po dobrání každé lahvičky Dragosany (5 dní)

V závažných případech (výskyt pásových oparů a pod.) je třeba celou kúru několikrát opakovat
Návod na přípravu - Dávkování: 5-7 kapek 2-3x denně, nepřekračujte
denní dávkování. Před použitím protřepat.

Užívání Dragosany je opět vhodné kombinovat s užíváním Dračí krve, od malých dávek 2x2kapky denně a každý den přidávat o 2 kapky až do dávky 10-15 kapek 2x denně. A to podle snášenlivosti produktu, nebo podle hmotnosti užívajícího.

 

Kontaktujte nás