Uňaregola extrakt z bylin

Pokud máte zájem o přírodní produkt a chuť na dobrá vína, jste tu správně. Máme kapky proti bakteriím a virům. Přírodně čistý produkt, léčivá tinktura Uňaregola - nealko extrakt na prodej prodejna podle Gusta obchod Praha 1. A  přikup si oblíbené víno - nealko, to braní kapek určitě neuškodí. 
Pokud vás trápí nemoc, zde může pomoci přírodní kapky a esence, tak se podívejte do naší nabídky eshopu a prodejny. Najdete tam dnes již velmi populární víno bez alkoholu na zdraví, aneb - kdy a u jakých potížích odalkoholizovaná vína neuškodí.
Extrakty z bylin na eshopu Nealkomarket.cz. Největší nealko, dealko portál, kde jsou ti, co ce chtějí uzdravit bez chemie jako doma. V případě vašeho zájmu zde najdete doporučení na zázračné bylinky a terapie zaměřené na cílené zdravotní potíže. 
Doplňky stravy - zdravé produkty z Amazonie a Peru.kde - na vše vyrostla bylina
Extrakt z bylin organickýčistý a léčivý přírodní produkt pro zdravá jako prevence. 
A jak začít? Každý by měl začít sám u sebe - očistou - detoxikací. 
Silný prostředek neobsahuje alkohol. Použijte pro silný prostředek proti bakteriím a virům. Extrakt proti bakteriím a virům způsobujících nachlazení, rýmy a chřipkové stavy. Také doporučeno brát zároveň 20-30 kapek Dračí krve, zvláště při akutní nákaze. Lze kombinovat s užíváním směsi Pralesní máta ( max 2 x denně šálek).Složení:

Uňa de Gato (Uncaria tomentosa-Cortex), Bez (Sambucus 
nigra-Flos)g, Měsíček (Calendula officinalis-Flos)g, Lékořice 
(Glycrrhiza glabra-radix)g, neobsahuje líh.

Extrakt, který byl vyprojektován dle zkušeností indiánské etnomedicíny s úmyslem odstranit z organizmu bakterie a viry způsobujících  nachlazení, rýmy a chřipkové stavy.

Dle předpisů EU není dovolena použití tzv. zdravotních tvrzení, které nejsou podloženy lékařskými výzkumy. Tyto inforamce tedy nejsou podloženy uznanými vědeckými výzkumy a nejsou tedy zdravotním tvrzením.  

Složení:

Uňa de Gato (Uncaria tomentosa-Cortex) 10g, Bez (Sambucus 
nigra-Flos) 10g, Měsíček (Calendula officinalis-Flos) 10g, Lékořice 
(Glycrrhiza glabra-radix) 10g, voda, kyselina sorbová. 
Doporučujem  brát zároveň  20-30 kapek Dračí krve, zvláště při akutní nákaze. Lze kombinovat s užíváním směsi Pralesní máta ( max 2x denně šálek). Extrakt, který je ze všech uvedených extraktů nejvhodnější pro děti. Samozřejmě v upraveném dávkování vzhledem i věku a váze dítěte. 

Není vhodné pro děti do 3 let.

Dávkování:

Je vhodné začít na menším počtu kapek, než je maximální denní dávka. Je to zvláště vhodné u citlivých jedinců, či při nižší tělesné hmotnosti (útlé ženy) a dále pak u vyšších věkových kategorií a to hlavně u lidí s vysokým tlakem nebo oslabeným srdcem.
Po prvním týdnu nižšího množství kapek, lze pak zvýšit na dávku maximální, nebo na takovou, při které se budete cítit dobře a na té setrvat.
U vážných onemocnění boreliózou apod. je nezbytné brát maximální dávku, ve výjimečných případech zvýšit denní dávku až na 3x10 kapek a to dle vlastního uvážení.

Skladování:

Je možné i po otevření lahvičky skladovat superextrakt při pokojové teplotě, je zakonzervován. Neskladovat však na světle.

Země původu: Česká republika.

 

Kontaktujte nás