Detoxikace organismu - víno nealko

Naše heslo je: nebuď nula, pij 0,0%.
Prodej vín bez alkoholu
Osobní odběr zdarma, doručení celá ČR
www.nealkomarket.cz
Na detox pouze naše kvalitní víno nealko = záruka kvality! Prodej podle Gusta obchod
Osobní odběr Praha 1 zdarma. Vína doručíme celá ČR. Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu. Námi doporučené čtyři základní pilíře, které zvládne každý: s
Nákup a právný výběr víno nealko,
dostatečný pitný režim,
výběr vhodných potravin
hodně pohybu na čerstvém vzduchu spojený s relaxací
Kvalitní potraviny, málo stresu, málo práce, hodně spánku, hodně dní dovolené a další a další dobré rady. Detoxikace je procesem, při kterém dochází k odplavování škodlivých látek z těla. A aby vše správně odplavalo, musí se pít. Hodně pít.
Pítný režim, to je základ. Voda, kvalitní, čistá, je základ a hodně vína bez alkoholu k tomu. Dále doporučuji celý den nežrat, celý měsíc nepít alkohol a výsledky se dostaví. Mužům bude stát celou noc, ženám se nohy budou roztahovat natota. Co ušetříte za prášky a všelijaké ty viágry, utratíte za naše víno. No a co! Proč nosit peníze do lékárny, když je můžete nosit k nám. Děkujeme za vaše objednávky, dáme vám slevy.
 
Co bych  tak ještě poradil? Pijte víno nealko bio!! Správná spotřeba víno nealko na osobu a den - je základem vašeho úspěchu. Základ je pít, pít a zase pít naše bio vína. Můžete si přes den přidávat dostatečné množství tekutin, které by se u zdravého dospělého člověka mělo pohybovat kolem 2 až 3 litrů denně. Určitě mohu doporučit i naše bylinné čaje. Sice nám klesne trochu prodej zrnkové - čerstvě pražené kávy, ale zase nemůžeme mít všechno, že??
Já jsem navíc řidič, takže potřebuji hodně vitamínů, které jím tak jako tak celý rok. Spím přiměřeně kde svému věku, mě to stačí.
Vína střídám každý den podle počasí a mé nálady. Když prší, leje, sněží, nebo je hnusně a tma, piju od rána nealko Merlot. Když už od rána svítí slunce, dávám si růžový nealko Syrah. Když je tak nějak normálně, ani horko, ani zima, piju bílé víno nealko Sanus bio víno. Také mám rád nealko francouzské Chardonnavy, Riesling od Rýna, nebo rakouskej veltlínek. Nejvíce mě na detoxu baví, když je v předpovědi nahlášeno nebezpečné mrdolení, mlha a kouřmo. To vytáhnu naše nealkoholické bublinky a těším ce na noční vykouření. Ona pak ta detoxikace oraganismu pak není úplně zase tak strašná. Sice mám celý den hlad, krásně se celý den vznáším, a žízeň, ta rozhodně u nás v domě nemá šanci. A to fak nic nehulím, nic si nepíchám, neb´mluvím sprostě. Doma rád uklízím, peru, vařím, nakupuji a dlouho večer žehlím. Přitom si popíjím naše víno nealko a je mi dobře.
Tak se přidej i ty. Třeba na tom bude něco pravdy.

Máte zájem o víno nealko na detoxikaci? Kontaktujte nás