Odalkoholizované víno

Naše heslo je: nebuď nula, pij 0,0%.
Prodej vín bez alkoholu
Osobní odběr zdarma, doručení celá ČR
www.nealkomarket.cz
Pouze kvalitní víno z Moravy i ze zahraničí bez alkoholu = záruka kvality! Prodej podle Gusta obchod. Objevte naše nová nealko vína - máme v prodeji novinky, které jsou čím dál populárnější.
Nealko víno - na Nealkomarketu = správná cesta pro mladé
A proč odalkoholizované?? Tento druh vín prudce souvisí s celkovým vývojem celé vyspělé a západní společnosti, která se více zajímá o zdravé nápoje, více dbá o své zdraví a hlavně omezuje spotřeba cigaret a alkoholu. Dobré víno je dobrý přítel, když s ním dovedeme zacházet. Proto pijeme a prodáváme víno bez alkoholu, dealkoholizované, nealko, dealko, nealkoholická vína, bez alkoholu, zerro, free, sans, nízkoalkoholické. Naše heslo je: nebuď nula, pij 0,0%.

Nealkoholická vína mají, kromě nulového množství alkoholu, i další skvělé vlastnosti. Vyrábí se často bez tuku a s nižším obsahem kalorií. Jsou stále a stále více populárnější.
 
Kdo kupuje a konzumuje naše nealko vína?
Jsou to zejména:
sportovci,
lékaři,
učitelé,
manažerky,  
řidiči,
těhotné ženy,
kojící ženy
ženy na mateřské
lidé na dietě,
abstinenti,
muslimové,
ti co holdují detoxu - detoxikace organismu
všichni ostatní, co nemohou nebo nechtějí pít alkohol
Co říká zákon??

Zákon č. 321/2004 Sb., o vinohradnictví a vinařství a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o vinohradnictví a vinařství) v § 25 v odst. 1 upravuje výrobu odalkoholizovaného vína takto: Odalkoholizované víno, odalkoholizované šumivé víno nebo odalkoholizované perlivé víno je nápoj z vína, u něhož obsah alkoholu byl destilací nebo jinou technologií snížen na 0,5 % objemových nebo méně. Při výrobě může vinařství přidat hroznový mošt, zahuštěný hroznový mošt nebo cukr v takovém množství, aby obsah zbytkového cukru v konečném produktu byl nejvýše 75 g na 1 litr. Dále je dovoleno přidávat oxid uhličitý a přírodní aromatické látky a přírodně identické aromatické látky.

Jak vzniká nealko?

Nealkoholické víno je vlastně dealkoholizovaný nápoj. Minimálního množství alkoholu se docíl jeho odstraněním ve vakuové komoře. V dealkoholizovaném víně samozřejmě nezmizí všechny stopy po alkoholu. Pro srovnání ale najdete více alkoholu např. v kefírovém mléku.
 
Proč se vlastně nealko víno pije?

Toto víno si zachová svojí tradiční odrůdovou chuť i zdravotní účinky. Výzkumy jasně prokazují blahodárné účinky přiměřeného množství vína na lidský organismus. Nealkoholické víno si zachovává všechny důležité vlastnosti a zároveň vám nezkalí mysl.

Podle mnohým našich zákazníků lékařů prý zabrání kornatění cév a srdečním onemocněním.
Sniží pravděpodobnost infarktu i cholesterol.
Snížení obsah kalorií až na desetinu.

A jakou má vlastně chuť? Opravdu chutná dobře, bobře. Veř tomu, že to s tebou myslím dobře.
Dobré víno bez alkoholu si vychutnej doma i v zaměstnání, na grilovačce i posezení s opravdovými přáteli

Kontaktujte nás - objednejte odalkoholizovaná vín zde!