Kávový svět

E-shop a prodejna s čerstvou kávou. Dopřejte si nejlepší, už od samého rána vás dokonale nakopne k profesním i osobním úspěchům

Jsme nejmladší Nealkomarket.cz na českém trhu, který prodává nealkoholické nápoje na jednom správném místě. Víme, s kterou kávou u nás chybu neuděláte!, Prodejna kávy a nápojů bez alkoholuNejlepší kávu podle chuti a vůně kupte na www.nealkomarket.cz

Zde najdete celý kávový svět. Pouze kvalitní káva z celého světa a víno nealko = záruka kvality! Prodej podle Gusta obchod. Svět kávy s garancí kvality. Naše heslo je: nebuď nula, pij 100% kvalitu. Tady je káva v pořádku.
Online prodejce kvalitní čerstvé i značkové kávy s vlastní prodejnou v centru města. Zrnková káva přímo z pražírny za výhodné ceny. Už dávno zahájil náš eshop Nealkomarket rozvoz kávy po Praze, při větším odběru také samozřejmě ZDARMA
U nás tedy platí, že platíte až při předání a jenom za vámi objednanou kávu, vína bez alkoholu nebo další zdravé zboží. Vaše objednávky můžete posílat na email, nebo volat do obchodu od rána do večera. Kávu se napraží přímo pro vás - na vaši objednávku a pak ji teprve zavážíme.Většinou do druhého - max do třetího dne od objednání na vámi uvedenou adresu PSČ PRAHA a to v dopoledních i večerních hodinách. 
Ve své objednávce uvádějte orientačně den a čas, kdy lze kávy přivést, kdy si budete uvedenou zásilku přát doručit (od-do).
Samozřejmě celý náš sortiment kávy, tak jako víno - nealko  resp. další zboží posíláme kdykoliv, kamkoliv, komukoliv v ČR, podle obchodních podmínek našeho e-shopu.
Pro podnikatele z oblasti HORECA, nebo obchodníky, pro další prodej, pro firmy, pro kanceláře nabízíme naše výrobky za velkoobchodní ceny. 
Tak jako s naším vínem bez alkoholu, i kávou umíme poradit v restauracích a kavárnách, tak i všem v domácnostech a kancelářích.
Součástí služeb je i odborné poradenství, školení v oblasti kávové techniky a přípravy kávových nápojů.
 
Velmi zajímavý je také náš celoroční PROGRAM KÁVY.
V případě vašeho zájmu můžeme zájemcům po Praze dodávat každý týden jiný druh kávy, kávu z jiné země. Tím vaši firemní zaměstnanci, nebo pravidelní hosté ve vašem podniku opravdu můžou zažít něco jiného, než v tradičních kavárnách, kde připravují pořád stejný druh kávy. 
 
Tento kávový program začíná být, jak se říká velmi IN. Prostě to frčí - je to fičák. 
A co kávy k vám můžeme doručit, které kávy na prodejně prodáváme??
 
Nealkomarket má velký výběr  - dokonalá káva je tu doslova z celého světa
Espresso směsi
Brazilská káva
Dominikánská káva
Etiopská káva
Guatemalská káva
Kubánská káva
Indická káva
Kolumbijská káva
Kostarická káva
Mexická káva
Peruánská káva
Honduraská káva
Nikaragujská káva
a mnoho dalších
Pro maloobchod - pro maloodběratele je připravené balení zrnkové kávy 250g. Balení pro velkoodběratele je 1kg. Případě zájmu o mletou kávu je potřeba napsat do poznámky vaší objednávky požadovaný den převzetí. A my už se o vše postaráme. Na každém balení je uvedeno vždy přesné datum pražení.  

Na našem eshopu můžete najít čerstvou zrnkovou kávu. Prodáváme Espresso směsi, 100% Arabiku, 100% Robustu, výběrové kávy, ale také vlastní sevenýrové edice. U nás si můžete kávu vybírat podle data pražení a velikosti balení.