Káva

Jsme nejmladší Nealkomarket.cz na českém trhu, který prodává nealkoholické nápoje na jednom správném místě. Víme, s kterou kávou u nás chybu neuděláte!, Prodejna kávy a nápojů bez alkoholuNejlepší kávu podle chuti a vůně kupte na www.nealkomarket.cz

Zde najdete celý kávový svět. Pouze kvalitní káva z celého světa a víno nealko = záruka kvality! Prodej podle Gusta obchod. Svět kávy s garancí kvality. Naše heslo je: nebuď nula, pij 100% kvalitu
Online prodejce kvalitní čerstvé i značkové kávy s vlastní prodejnou v centru města. Zrnková káva přímo z pražírny za výhodné ceny. Už dávno zahájil náš eshop Nealkomarket rozvoz kávy po Praze, při větším odběru také samozřejmě ZDARMA
U nás tedy platí, že platíte až při předání a jenom za vámi objednanou kávu, vína bez alkoholu nebo další zdravé zboží. Vaše objednávky můžete posílat na email, nebo volat do obchodu od rána do večera. Kávu se napraží přímo pro vás - na vaši objednávku a pak ji teprve zavážíme.Většinou do druhého - max do třetího dne od objednání na vámi uvedenou adresu PSČ PRAHA a to v dopoledních i večerních hodinách. 
Ve své objednávce uvádějte orientačně den a čas, kdy lze kávy přivést, kdy si budete uvedenou zásilku přát doručit (od-do).
Samozřejmě celý náš sortiment kávy, tak jako víno - nealko  resp. další zboží posíláme kdykoliv, kamkoliv, komukoliv v ČR, podle obchodních podmínek našeho e-shopu.
Pro podnikatele z oblasti HORECA, nebo obchodníky, pro další prodej, pro firmy, pro kanceláře nabízíme naše výrobky za velkoobchodní ceny. 
Tak jako s naším vínem bez alkoholu, i kávou umíme poradit v restauracích a kavárnách, tak i všem v domácnostech a kancelářích.
Součástí služeb je i odborné poradenství, školení v oblasti kávové techniky a přípravy kávových nápojů.
 
Velmi zajímavý je také náš celoroční PROGRAM KÁVY.
V případě vašeho zájmu můžeme zájemcům po Praze dodávat každý týden jiný druh kávy, kávu z jiné země. Tím vaši firemní zaměstnanci, nebo pravidelní hosté ve vašem podniku opravdu můžou zažít něco jiného, než v tradičních kavárnách, kde připravují pořád stejný druh kávy. 
 
Tento kávový program začíná být, jak se říká velmi IN. Prostě to frčí - je to fičák. 
A co kávy k vám můžeme doručit, které kávy na prodejně prodáváme??
 
Nealkomarket má velký výběr  - káva je tu doslova z celého světa
 
Espresso směsi
Brazilská káva
Dominikánská káva
Etiopská káva
Guatemalská káva
Kubánská káva
Indická káva
Kolumbijská káva
Kostarická káva
Mexická káva
Peruánská káva
Honduraská káva
Nikaragujská káva
a mnoho dalších
Pro maloobchod - pro maloodběratele je připravené balení zrnkové kávy 250g. Balení pro velkoodběratele je 1kg. Případě zájmu o mletou kávu je potřeba napsat do poznámky vaší objednávky požadovaný den převzetí. A my už se o vše postaráme. Na každém balení je uvedeno vždy přesné datum pražení.  
Online prodejce kvalitní čerstvé i značkové kávy s vlastní prodejnou v centru města. Zrnková káva přímo z pražírny za výhodné ceny.
 
Už dávno zahájili rozvoz kávy po Praze ZDARMA (od 2kg).Platíte jenom za Vámi objednanou kávu, nebo zboží. Vaše objednávky můžete posílat na email info @ kavasarlot.cz, nebo volat obchodní oddělení :722 691 477. Kávu zavážíme do třetího dne od objednání na Vámi uvedenou adresu a to i v odpoledních hodinách. Prosíme v objednávce uvést, kdy si budete uvedenou zásilku přát doručit (od-do).
Samozřejmě kávu, resp. zboží posíláme kamkoliv v ČR, dle obchodních podmínek.
Pro podnikatele z oblasti HORECA, nebo obchodníky (pro další prodej) a kanceláře nabízíme naše výrobky za velkoobchodní ceny. Naší další činností je poskytování služeb v oblasti pronájmu a prodeje kávovarů, mlýnků atd.
Umíme poradit jak Vám v restauracích a kavárnách, tak i Vám v domácnostech a kancelářích.
Součástí služeb je i odborné poradenství, školení v oblasti kávové techniky a přípravy kávových nápojů.
V případě zájmu volejte: 722 691 477, nebo pište na: info @ kavasarlot.cz 
 
 
Máme pro Vás připravený také PROGRAM KÁVY. To znamená, v případě zájmu Vám můžeme dodávat každý týden jiný druh kávy, kávu z jiné země. Tím Vaši zákazníci (v kancelářích zaměstnanci) opravdu můžou zažít něco jiného, než v tradičních kavárnách, kde připravují pořád stejný druh kávy. Tento způsob začíná být, jak se říká TRENDY. 
 
a co vám přivezeme??
 
Na váš šálek kávy doma nebo vedle v práci máte u nás velký výběr z celého světa
 
Espresso směsi
Brazilská káva
Dominikánská káva
Etiopská káva
Guatemalská káva
Kubánská káva
Indická káva
Kolumbijská káva
Kostarická káva
Mexická káva
Peruánská káva
Honduraská káva
Nikaragujská káva
a mnoho dalších

 

Kontaktujte nás