Čerstvá káva

Pouze čerstvá zrna kávy z celého světa a víno nealko = záruka kvality! Prodej podle Gusta obchod. Naše heslo je: nebuď nula, pij 100% čerstvou kávu
 
Máte ji opravdu rádi  - tu skvělou čerstvou kávu? Už jste ochutnali tu naší? tak to jste tady správně. Tak jako dobré nealko  - víno, tak i káva nás Každý den je u nás v centru města k dispozici čerstvě pražená káva z pečlivě vybraných zrnek. Čerstvě pražená zrnková je to k mání doslova z celého světa. 
A co se s ní děje v pražírně? Vážení, pražírna kontroluje doslova každé zrnko kávy. A proč? O kávu starají partneři s maximální pečlivostí. Po upražení ji okamžitě zchladí proudem vzduchu. Následně ji  necháme několik hodin odležet. To probíhá poslední chemické reakce a uvolňuje se CO2. Teprve po kontrolním cuppingu kávu předáváme do expedice. A co dále? No dál už jen je to, že ta káva je připravená v pražírně na cestu přímo až na vás stůl. Pražená až na vaši objednávku!
Upraženou čerstvou kávu se balí do speciálního obalu, který se neprodyšně uzavírá. Jen tak můžeme zabezpečit, že se k vám káva dostane v té nejlepší kondici a vydrží vám čerstvá po dobu minimálně šesti týdnů. Pak už záleží jen na vašem umletí doma, či v práci.
Objednejte ji už dnes, nebo zajděte přímo k nám na prodejnu. Kávou vás zásobuje po celý rok pražírna, ze které pochází i vlastní unikátní směsi kávy, například Swing, Vůně a chuť Praha a mnoho dalších. 100% kolumbijská arabica, kubánská, ekvádorská káva nebo káva z Etiopie či Kostariky a jiné další v naší nabídce. Tak se zastavte. Je to vždy i něco bez objednání předem. Tak stavte vodu na kávu!
Pouze čerstvá zrna kávy z celého světa a víno nealko = záruka kvality! Prodej podle Gusta obchod. Naše heslo je: nebuď nula, pij 100% čerstvou kávu
 
Máte rádi čerstvou kávu? Už jste ochutnali tu naší? Každý den je u nás v centru města k dispozici čerstvě pražená káva z pečlivě vybraných zrnek. Čerstvě pražená zrnková je to k mání doslova z celého světa. 
A co se s ní děje v pražírně?
 
KONTROLA KAŽDÉHO ZRNKA KÁVY
O kávu se staráme s maximální pečlivostí. Po upražení ji okamžitě zchladíme proudem vzduchu. Následně kávu necháme několik hodin odležet, kdy probíhají poslední chemické reakce a uvolňuje se CO2. Teprve po kontrolním cuppingu kávu předáváme do expedice. A co dále? No dál už jen je to Z PRAŽÍRNY PŘÍMO NA VÁŠ STŮL
Upraženou čerstvou kávu balíme do třívrstvých obalů s jednosměrným ventilem, které neprodyšně uzavíráme. Jen tak můžeme zabezpečit, že se k vám káva dostane v té nejlepší kondici a vydrží vám čerstvá po dobu minimálně šesti týdnů.
Objednejte ji už dnes, nebo zajděte přímo k nám na prodejnu. rodinná pražírna ve které pražíme také unikátní směsi kávy. Kolumbijská, kubánská, ekvádorská káva nebo káva z Etiopie či Kostariky a jiné v naší nabídce